Hadron

HT0HUN - Elektronikai fejlesztő - H201802GP - Budapest

All jobs Print Apply
English

Job

Active since 26-02-2018 Job category IT - Hardware / Network
Location Budapest Level Professional
Educational level Bachelor / Graduate Employment type Permanent contract
Hours 0 Salary -
Legyél Elektronikai fejlesztő és vegyél részt a legnagyobb német autógyártók részére készülő projektekben

Feladataid
  • eCar hajtáslánccal kapcsolatos témakörök
  • Elektronikai tervezés
  • PCB tervezés
  • Elektronikai mérés, tesztelés
  • Elektronikai szimuláció

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
  • Elektronikai tervezési és gyártási folyamat ismerete
  • EDA / ECAD ismeretek
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precízitás, agilis hozzáállás
  • Szimulációs eszközök, Matlab, Simulink ismerete előny

Szükséges tapasztalat
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Nyelvi követelmény

  • Kommunikációképes angol vagy német tudás

Amit kínálunk Neked

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz, világszínvonalú cégkörnyezetben
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz, bürokráciamentes cég
  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaháza
  • Biztos munkahely: stabil, erős, nemzetközi háttér
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések
  • Anyagi elismerés: Egyéni fejlődés alapú, versenyképes fizetés

More information
This listing is a full-time job

Job category IT - Hardware / Network
Industry / Industries IT
Region Hungary
Keywords elektornikai fejlesztő, ecar, matlab, eda, ecad, simulink, budapest

Contact information

Name Gabriella Piti

Location